Sunrise will Return part I

20. února 2010 v 17:54 | Niikagi
Ano, ano, moje nová narutardnost je tady :)
Upozorňuju, že tenhle díl je pořád Under Maintance, takže to ještě neni finální verze prvního dílu :) možná se tu ještě dneska objeví dokončená verze :D


Tsunade tikala pohledem ze mě na Naruta. Po chvíli si povzdechla.
"Naruto, půjdeš ty." Naruto se nevěřícně a zároveň zmateně dlouze zadíval na Tsunade.
Ihned jsem vyskočila ze židle.
"Jak to?! Proč on? Vždyť já mám větší šanci než Naruto!" začala jsem protestovat.
"Niikagi! Uklidni se a sedni si! Tebe potřebuji tady v Konoze a Naruto Sasukeho přece jenom zná dýl než ty, půjde on. Sám." Tsunade začínala rudnout vzteky. A to se tak často nestávalo. Radši jsem se zase posadila a dívala se do země. Neodvážila jsem se jí podívat do očí.
"H-hai... Tsunade-sama..."
Naruto vše v tichosti sledoval a neodvážil se zasáhnout.
"Sasuke se s Narutem stejně nevrátí."
"Niikagi mlč! Tohle se tě už netýká! Vybrala jsem Naruta a mám k tomu důvody!" Tsunade začínaly bělat klouby, protože se vzteky radši opírala o stůl, a nejspíš nechtěla nikomu ublížit.
"Tsunade-sama, zítra vyrazím..." Tsunade přišoupla k Narutovi složku, která do teď ležela ve prostřed stolu.
"Jsou tam všechny dúležité informace od našich špehů. Nejspíš se ti to bude hodit..."
Naruto se zvednul ze židle, potichu se rozloučil s Tsunade. U dveří se ještě otočil a soucitně se na mně podíval. Oba jsme si mysleli a pevně věřili tomu, že by nás Lady Tsunade na tu misi poslala oba. Jenom on přesně věděl, jak se cítím.
Dveře se zavřely.
Chystala jsem se taky k odchodu.
"Niikagi sedni si a poslouchej." už zase mluvila tím tónem. Začínala jsem se bát. Poslušně jsem si zase sedla.
"To, že jsi jeden z mála ANBU, co ví, co jsou city a ovládá je, neznamená, že se jimi budeš řídit!" zvedla jsem se a chtěla jí odporovat, ale stihla jsem jenom otevřít pusu. V zápětí jsem si totiž zase vyzkoušela, jakou sílu Tsunade vlastně má. Ta zeď vážně nebyla moc měkká a příjemná na přistání.
"Řekla jsem, že mně teď budeš poslouchat!" pomalu jsem si sedla ke zdi a radši zůstala tam. Co kdyby si Lady Tsunade usmyslela, že mně zabije rovnou teď.
"Sice umíš dobře předstírat, že city nemáš, ale někdo ví, že jo! A vim to i já! Vim, proč by si chtěla jít pro Sasukeho ty, ale v tu chvíli si zklamala, jako ANBU!" Tsunade se na chvíli odmlčela a rázným krokem došla až ke mně. Ustrašeně jsem se na ní ze zdola podívala.
"Zvedni se." Asi se musela dlouho přemáhat jestli mi dá ochutnat další ránu nebo ne. Přešla zpátky ke stolu. Pomalu jsem se zvedla a šla si sednout ke stolu.
"Niikagi, nemůžu tě poslat pryč už jenom kvůli tomu, že každou chvíli očekávám útok od ostatních vesnic. Potřebuju tě tu, jako jednoho z nejlepších ninjů ve vesnici."
"Umřu tady nebo jinde..tak co, nebudu tu pořád... A Naruta jste klidně pryč poslala! Taky není špatnej shinobi a určitě by se tu hodil!" Mezitím, co jsem mluvila jsem se zvedla ze židle a opřela o stůl.
"Naruto s jeho horkokrevností a tvrdohlavostí by nám tu moc nepomoh.." Tsunade se zničehonic uklidnila a mluvila vyrovnaně a chladně. Otočila se ke mně zády a pozorovala vesnici z okna. Ona si prostě uměla pohrávat s mojí psychikou. I já jsem se zklidnila a znova si sedla, neočekávala jsem, že by Tsunade zase vybouchla, i když to tak dělala vždycky. A já to nikdy nečekala. Samozřejmě, udělala to zase. Rázně se ke mně otočila, třiskla složkou o stůl a probodla mně pohledem. Bojácně jsem natáhla ruku pro složku. Otevřela jí a začala listovat.
"Na tu misi se vydáš hned teď, nikdo o tom neví, takže se to ani nikdo nedozví, jasný?!" Dělala, jako kdybych já někdy někomu řekla, jenom to, že jdu na misi. I tak jsem jí ale přikývla. Respekt.
"Takže to znamená, že mám jít špehovat naše spojence, zbavit se zástupce Mizukage, zjistit stav Suny, a zkontrolovat jižný hranice Konohy, za pouhý 3 dny? To je šílenost." hodila jsem složku zase zpátky na stůl.
"Ano, a přehlídla si tam ještě výpomoc v boji s mnichy, co nás napadají ze západu."
"Co jsem zase udělala?"
"Viděli tě ve vesnici okolo půlnoci."
"To už je ze mě vážně nukenin ve vesnici nebo co?"
"Měli jsme dohodu, Niikagi. Budeš tu moct zůstat pod podmínkou, že se přidáš k ANBU, budeš bydlet a držet se daleko od centra vesnice, splníš jakokouli misi, kterou ti zadám. A za to všechno a něco víc jsem ti nabídla bezpečí v Konoze, a hlavně tě nevydám zpátky do Mlžný. Víš co by to pro tebe znamenalo, nebo snad si to už zapomněla?"
Jenom jsem mlčky zakroutila hlavou.
"Tak neodstupuj od dohody a vydej se na tu misi." přišoupla mi složku zase zpátky. Jako cvičená opička jsem si to vzala.
"Jenom 3 dny mi bude trvat cesta..."
"Tak za 3 dny tady!"
Stačilo jedno cvrknutí a už jsem stála u dveří.
Je to sebevražda. Nikdy to nemůžu stihnout. Sasuke. Naruto. Ale já ne. Jestli má ještě někdo umřít Sasukeho rukou, tak to budu já. A budu poslední.
Vydala jsem se ještě za Narutem, dát mu dopis pro Sasukeho. Věřila jsem mu, dá mu ho, a hlavně si to nepřečte. Naposledy jsem ho obejmula a popřála mu hodně štěstí.
Chvíli po tom, co jsem se viděla s Narutem a sebrala si pár věcí, co by se mi mohly hodit na misi, jsem zamířila na západní cestu, po které jsem mířila do Suny.
Hlavně že mně potřebuje ve vesnici, to tak. Proč mně teda poslala na 3 dny někam do háje?! Stejně ví, že se za 3 dny nevrátim, minimálně za tejden, a to stihnu vyřídit možná tak Sunu. Takže se vykašlu na nějaký mnichy. Nebudu běhat jak debil přes celý území Konohy.
Sasuke... Kde jsi?
Sasuke... Vrátíš se?
Sasuke... Proč?
Sasuke... Lhal si?
Sasuke... Chybíš mi...
Sasuke... Potřebuji tě...
Sasuke... Miluji tě...


Běžela jsem s ani ne hodinovými přestávkami na spaní a jídlo. Šílenost. Blížilo se k půlnoci a já k hranicím Konohy a Suny. I když za chvíli les vystřídá poušť, stromy byly pořád hustě seskupeny v skoro neprostupný les. Něco mi proletělo těsně kolem hlavy. Kunai. Zabodl se do nejbližšího kmene. Ihned jsem zastavila a vyskočila na vrchol stromu, abych se vyhnula dalším kunaiům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rissa Evans Rissa Evans | Web | 21. února 2010 v 15:20 | Reagovat

mm... zajimavy xP ,.. tesim se na 2.kapitolu x) a opovaz se ji nenapsat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama