Gotham

25. ledna 2010 v 20:54 | Niikagi |  pokusy
Víceménně to je zatim jenom provizorní název, později tomu vymyslim něco originálnějšího, pokud to ovšem ještě někdy budu psát...
Jinak je to moje iluze o batmanovském světě navazující na The Dark Knight( ano, Ledger byl fantastickej) a "to" co chci, aby se jednou stalo skutečností...Naivní... :)
zase další nedopsaná věc...kdy já něco dokončim? Tohle neni ani na stránku....zabijte mně...

Gotham. Město vyvrhelů a hrdinů. V poslední době však městu vládnou vyvrhelové a hrdinové se skrývají a čekají na správnou příležitost...
Sebrala ze stolu složku s dalším úkolem. Nacvičeným pohybem vyndala informace, aniž by složku otevřela. Ihned si začala pročítat informace k novému úkolu. Do detailu zkoumala snad každé slovo. Poté se sebrala a odešla z místnosti. Na řadě byl úspěšný právník, který řekl víc než měl. V minulosti s Jokerem uzavřel jistou dohodu, o které však nikdo do teď nic neví, kterou před nedávnem porušil. Tím pádem se dostal na její papír.
Jeden poznatek si však detailně nepřečetla. A tím bylo místo pobytu. Až když dokument pročítala snad po páté, všimla si čevrených písmen, které u Jokera nejsou až tak obvyklé v podobných záležitostech, pokud však jde o předem hotovu prkotinu, to si s tím dokáže vyhrát. Červenými písmeny bylo na jednom z několika papírů vytištěno: Okresní věznice, cela č. 449082. 'Hmm..nejenom že porušil smlouvu s Jokerem, ale měl i nějaký další problémy...vtipálek...' pomyslela si a dál se probírala myšlenkami. 'Třeba nemusel jejich smluvu vůbec porušit, Joker se prostě jenom bojí, aby na něj třeba něco neprásknul...' byla její další domněnka. Ovšem konec byl přímo excelentní- 'Ať si to teda udělá sám!'. A takhle zakončovala snad všechny úvahy o jejích úkolech od někoho, koho uctívala, tajně milovala, od Jokera. Byla snad jediná, která přežila všechny mise, aniž by jí někdo z ostatních členů týmů měl zabít. A to pro ní byl velký bonus. I když byla nejmladší co zatím Jokerovi kdy pomáhal, byla taky jedna z nejschopnějších.
Ujal se jí asi tak před desíti lety, kdy ji jako skoro šestiletou přinesla Harley Quinn, když zabila její rodiče. Nedokázala zabít ji a nenapadlo ji nic lepšího, než malou vzít s sebou. Malé děti mají totiž až moc dobrou paměť. V barvách stále viděla tu chvíli kdy ho viděla poprvé. Dokonce si mlhavě dokázala stále představit tehdejší pocity. Vždycky ji zamrazilo v zádech, když na to vzpomínala. A teď jí to připadalo směšné. Cestou po chodbě se tedy začala smát, jako největší psychopat z celého Gothamu, možná ještě větší než sám Princ Chaosu.
Vybrala si pár náhodně kolemjdoucích lidí-poskoků, aby ji doprovázeli na misi. Chtěla to mít co nejdřív za sebou a tak se hned dali do práce. Přemístili se k okresní věznici, odkódovali zadní vchod, vypnuli alarm, zneškodnili většinu stráží a pár poskoků zaujmulo jejich místa. Ona s několika dalšími se vidala hledat celu č. 449082. Po krátkém hledání celu objevili a pustili se do odborného otevření bezpečnostního zámku, aniž by i přes vypnutí alarmu spustil sirénu. Jenže onen technik, kterého si vybrala na misi, to poněkud nedotáhl do konce a dveře cely otevřel dřív než měl a spustil se alarm. 'Máme zhruba 2 minuty na vypadnutí odtud!' blesklo jí hlavou. Namířila zbraň na technika a tupá kulka mu projela hlavou. Rázně vešla do cely, druhého vězně čekal stejný osud jako technika, popadla právníka za paži a vyvlekla ho z celi. "Měla bych vás zabít teď..ale Joker si možná rád pokecá nebo to udělá sám." Pevně mu svírala paži a rozeběhla se k zadnímu tajnému vchodu, kterým přišli. Při běhu se ještě zbavila několika ostatních pomocníků, až zbyli jenom tři. Právník koukal dost vyděšeně, cose děje, ale zjevně věděl oč tu jde. Uchechtl se, ale ona si ho nevšímala. Strčila ho do auta a sama si sedla na místo spolujezdce. Řidič ihned zareagoval na jejich příchod a rozpálil motor na plno. "Skvělej čas máš dneska." popichoval.
"Mlč, asi mně nemá rád a tak mně poslal sem."
"Asi si myslel že si tě tu nechaj" ušklíbl se znovu řidič.
"Mně těžko, to spíš tebe."
"A mně jako proč? Nemaj k tomu žádnej důvod."
"Spoluúčas při činu." ozval se právník zezadu a zbylí kumpáni na něj ihned zamířili zbraně. Ona se na něj otočila a chvíli ho mučila pohledem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rissa Evans Rissa Evans | Web | 28. ledna 2010 v 13:54 | Reagovat

hej dobry zas :D .. donutim te nejak to dokoncit :D ... ptze se mi to libi x)

2 Rissa Evans Rissa Evans | Web | 28. ledna 2010 v 17:50 | Reagovat

jenom kousek =D ... to bylo vsechno, pk jsi mi uz nic neposilala x/ ... jo.. pak jsme se vlastne nejak nebavily...

3 Rissa Evans Rissa Evans | Web | 28. ledna 2010 v 21:36 | Reagovat

neposilala jsi mi to vsechno x/ ... fakt ne x/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama